Laiškai lietuviams

Metai, Numeriai

Vol. 50 1999m.

Subkategorijos

 • 1999m. 1 sausis
  Tirpstančio laiko akivaizdoje. Kaip liturgija teikia džiaugsmo. Žvilgsnis į Lietuvos ateitį. Jei turėtum tikėjimą. Visur yra pasirinkimo laisvė. Ar sutiksite su teigimu. Kas padeda ir kas kliudo sugyventi. Koks turėtų būti šių dienų kunigas.
   
 • 1999m. 2 Vasaris

  Laisvė kaip pasekmė. Apokalipsė - dar ne ! Trys dešimtmečiai Pietų Amerikoje. Kaip tapti Dievo vaikais. Gerumo abėcėlė. Gydymo galia. Šventykla. Koks turėtų būti šių dienų kunigas. Katalikų bažnyčios kalbos reikalai.

 • 1999m. 3 Kovas

  Alyvų darželio drama. Trys žvilgsniai! Palaimintas tikėjęs ir kūręs. Eucharistijos paslaptis. Šaukštas dangaus. Laiškas auklėtiniams. Apšviesk aplinką. Ar sutinkate su teigimu... Katalikų Bažnyčios kalbos reikalai.

 • 1999m. 4 Balandis

  Mintys didįjį ketvirtadienį. Šviesos ilgesys. Lietuva - ateities viltys. Darbas ir džiaugsmas. Koks turėtų būti šių dienų kunigas. Prisikėlimas ir gyvenimas. Kaip vertinti pasiteisinimą. Knygelė vaikams. Katalikų bažnyčios kalbos reikalai.

 • 1999m. 5 Gegužė
  Motinos meilė ir kančia. Ar kultūringas žmogus... Kaip reaguoti į apkalbas? "Gaila man minios" Kas padeda ir kas kliudo? Ar dora įmanoma be tikėjimo? Optimizmui- platų kelią. Vartai į amžiną laimę. Kaip prarandamas tikėjimas. Pagarba žmogaus gyvybei.
   
 • 1999m. 6 Birželis
  Rožės ir spygliai. Šventasis raštas. kaip prarandamas... Ar jie statys XXI amžiaus rūmus? Mano svajonių vyras. Ar kultūringas... ? Atlaidumo ir teisumo paieškos. Tas myli, kas laikosi jo įsakymų. Kaip prarandamas... Žodžių ir junginių reikšmės klaidos.
   
 • 1999m. 7 Liepa-Rugp.

  Pro domo sua. Pokario rezistencija Lietuvoje. Parašyti ir teberašomi laiškai. Pamąstymai po 40-osios šventės. kaip prarandamas tikėjimas. Esame savo laimės kalviai. Ne mano kiaulės, ne mano pupos. Gyvybės atradimas ir praradimas. Ar kultūringas žmogus... Knygos. Žodžių ir junginių reikšmės klaidos. 

 • 1999m. 8 Rugsėjis

  Mokiniai ir mokytojai. Kokie yra man artimesni kunigai? Kompiuteriniai A.Pečiūrienės piešiniai. Kaip prarandamas tikėjimas. Mano svajonių vyras. Apstumas ar trukūmas. Tegul Dievas nepagaili. Tenegęsta vilties žvaigždė. Ne mokinys, o kankinys. Jaunimo charakteristika. Kaip žiūriu į Lietuvos ateitį? Dangaus karalystės vertė. Tikėjimas.

 • 1999m. 9 Spalis
  Rožinio galia. Kaip ugdomas tikėjimas. Tikėjimo praradimas ir atradimas. Koks turėtų būti šių dienų kunigas. Chameleonai. Kas padeda ir kas kliudo... Tikėjimas Dievo žodžiu. Tėvynę prarasti labai lengva.
   
 • 1999m. 10 Lapkritis

  Nukritę lapai. Adelė Dirsytė. Dvasingumas Lietuvoje. Patiems kilti ir kitus kelti. Sąžiningumo problema. Kokie man artimesni kunigai. Neribotas atlaidumas. Gailestingumas. Kaip prarandamas tikėjimas. Kaip nugalėti.

 • 1999m. 11 Gruodis

  Kalėdos. Žmogaus ir Dievo santykiai. Kaip prarandamas ir atrandamas tikėjimas. Koks turi būti inteligentas. Kauno Jėzuitų gmnazijai - 350 metų. Religiją ir Dievą reikia pažinti. Mylėk savo artimą. Kaip reaguoti į apkalbas.