Pradedami šeštuosius savo amžiaus metus “Laiškai Lietuviams” sveikina visus Gerbiamuosius Skaitytojus, Rėmėjus ir Bendradarbius. Laikraštis ar žurnalas tiek yra įdomus, naudingas ir aktualus, kiek jis sugeba palaikyti artimus ryšius su savo skaitytojais. Jis turi tapti artimas skaitytojų draugas ir patarėjas. Atrodo, kad labiausiai skaitytojams patinka specialūs skyriai: “Prie šeimos židinio”, “Jaunimo paslaptys”, “Rūpimieji klausimai”. Manome, kad kiekvienas skaitytojas ras “Laiškuose Lietuviams” ką nors, kas jam bus įdomu ir naudinga.
Pokategorės
1955m. 1 Sausis
Redakcijos žodis. Žmogaus ir Dievo santykiai. Brolijos Marijos garbei Lietuvoje. Religiją ir Dieva reikia pažinti. Tėvų ir vaikų santykiai išeivijoje. Lietuvių ir amerikiečių jaunimas. Berta Hummel. "Pusbrolis". Ar nekatalikas gali būti išganytas? Religinė srovė sovietiniame jaunime.
1955m. 2 Vasaris
Vasario šešioliktąją prisimenant. Matomasis pasaulis skelbia: yra Dievas. Šeima liberalinės ir katalikiškos pasaulėžiūros sankryžoje. Lyčių psichologiniai skirtumai ir moterystė. Vyturėlis. Titulas. Ar būtina skirtis? Ar Dievas veda į pagundą? Ar žadėti, jei neištesėsi? Iš protestantizmo į katalikybę.
1955m. 3 Kovas
Septynis paskutinieji žodžiai. Pasaulio tvarka ir išimtis skelbia Dievo buvimą. Stigmatizuotosios kentėjimai. Netiesi kova prieš tiesą. Tylos džiaugsmas ir skausmas. Šeima liberalinės ir katalikiškos pasaulėžiūros sankryžoje. Jaunimas ir modernizmas. Ką mes žinome apie skaistyklą?
1955m. 4 Balandis
Velykų rytą. Sąžinės balsas skelbia Dievo buvimą. Rytmetinė daina (eil.) Religinis-moralinis prisirengimas moterystei. Lietuvių jaunimas didmiesčių įtakose. Apelsinams žydint. Urugvajaus lietuvių kolonija. Ar dabar nevyksta stebuklų? Ar tai vagystė? Ar susidėjusieji gali gauti išrišimą? Kaip pažinti pašaukimą? Protestantiškos šeimos atsivertimas. Dėl ko aš neinu į bažnyčią?
1955m. 5 Gegužės
Marijos mėnuo. Arkivyskupo laiškas lietuviams. Šventųjų asmenybės įrodo Dievo buvimą. Ar aš esu tik medžiaga. Religinis - moralinis prisirengimas moterystei. Meilės prisipažinimas. Jėzuitų vaidmuo Lietuvos atkatalikinime. Ar religija priešinga mokslui? Gyvenimo tikslas. Tėvynės meilė nedaloma.
1955m. 6 Birželis
Kančios ir meilės mėnuo. Dialektinis materializmas. Moterystė katalikų bažnyčios moksle. Tėvas. Mūsų jaunimas ir lietuvybė. Mūsų sekmadienis ir žydų subata. Vėlai subrendę pašaukimai. Ar mussolinis buvo bedievis. Apie žodžio džiaugsmą.
1955m. 7 Liepa-Rugp.
Tiltai ir sienos. Ir bedievybė ir tikėjimas įrodo Dievą. Dar šis tas apie kun. Lipniūną. Vaišingumas ir mandangumas. Ar galima apsieiti be autoritetų? Atvirumas ir pasitikėjimas. Stebuklingi berniukai. Danų prekybos ministeris. Emaus stovykla.
1955m. 8 Rugsėjis
Žodžiai smėlyje. Malda - kelias į Dievo pažinimą. Auklėjimas ir krikšč.kultūros krizė. Mergystė - Dievo ir žmogaus kelias. Karinės prievolės problema.Medicina ir jėzuitai. Beato angelico. Katalikiška srovė Hollyvude.
1955m. 9 Spalis
Šv.Tėvo žodis apie kiną. Kas yra Dievas. Nerami širdis. Gyvenimo sunkenybės. Raktas į laimę. Įspūdžiai iš skautų Džiamborės. Ar tikėtinas visuotinis tvanas? Šių dienų stebuklai.
1955m. 10 Lapkritis
Šventųjų bendravimas. Per grožį į grožį. Dvi nosys. Tylos galia. Lietuvaitės kraitis. Vasaros stovyklas prisiminus. Skylame ir žūvame. Šeimos laimė. Paskutinis patepimas. Louis pasteur.
1955m. 11 Gruodis
Gyvasis Kalėdų prasmingumas. Tyla - kelias į Dievą. Šeimos židinio liepsna. Budėk, užmigti pavojinga! Iš Nijolės dienoraščio. Kaip elgtis su veidmainiais? Tarptautinis istorikų kongresas Romoje. Protestantų 'Tolerancija'. 1955m. turinys.